Úvod | PRODUKTY | Podlahové umývacie stroje | Batériové so sediacou obsluhou

FIMAP MXr C.B s integrovanou nabíjačkou - 24V - 56cm

Ponuková cena obsahuje: Kompletný stroj,integrovanú nabíjačku 24V/15A, 2 ks DRIVETRON údržbová batéria 115Ah C5 so životnosťou 1500 cyklov, 1ks PPL kefa alebo držiak padov podľa výberu

Výrobca: FIMAP
 
Dostupnosť: 2 týždne Viac informácii
 
Kód: F-105861
 
Bežná cena: 9 323,00 €
Naša cena: 6 990,00 / ks (s DPH)
Teraz ušetríte: 2 333,00 €
 

Prílohy:K dokúpeniu:

Opýtajte sa nás:

Žiadny tovar k dokúpeniu.

Podrobný popis:

 Vďaka ultra - kompaktnej veľkosti , MXR od Fimapu je ideálna náhrada za akékoľvek tradičné čistiace stroje s kráčajúcou obsluhou , ideálny pre udržiavacie čistenie povrchov až do plochy 4500 m²

 MXR podlahový umývací stroj so sediacou obsluhou  s automatickým trakčným pohonom , k dispozícii v batériovom napájaní, s jednou kefou a čistiacim záberom 56 cm  .

Štandardná verzia obsahuje technológiu Eco Mode , ktorý optimalizuje spotrebu a Eco ON / OFF systém , ktorý automaticky zastaví kefu a prívod vody , keď sa stroj nepohybuje .
 
Verzia s integrovanou nabíjačkou je k dispozícii na vyžiadanie .
 
Fimap vyvinul tento nákladovo veľmi  efektívny podlahový čistiaci stroj podľa zásady " Cenovo výhodné čistenie ":
v skutočnosti , MXR ponúka lepšiu jednoduchosť použitia a rýchlejšie čistenie za rovnakú cenu ako modely s kráčajúcou obsluhou .
Vďaka svojim kompaktným rozmerom a špeciálnemu volantu ( inšpirované automobilovým priemyslom ) , MXR poskytuje riešenie  potrebné pre prácu v malých priestoroch - ľahká manévrovateľnosť okolo prekážok a vykonanie čistiacich prác v podstatne kratšom čase v porovnaní s modelmi s kráčajúcou obsluhou – čím sú dosahované významné úspory z hľadiska nákladov na čistenie .
 
 
Objavte vlastnosti , ktoré vám pomôžu ušetriť:
-          MXR je navrhnutý tak , aby vďaka zbrusu novému  volantu poskytol používateľovi  ľahkú a pohodlnú obsluhu
-          MXR je rýchlejšou a pohodlnejšou alternatívou pre malé , preplnené priestory , kde by sa za normálnych okolností používali čistiace stroje s kráčajúcou obsluhou . Stieracia lišta so šírkou 70,5 cm  dokonca umožňuje, aby stroj prešiel  štandardnými dverami alebo priestorom pokladnice v supermarkete ,prípadne, keď musia byť prepravované vo výťahoch
 
Vďaka technológii FNC  , ktorá udržuje hladinu akustického hluku na veľmi nízkej úrovni ( 54dB(A)) , je možné MXr použiť aj v miestach s prísnymi požiadavkami na hluk ( ako sú nemocnice , atď ) , bez narušenia okolitého prostredia .
 
Nízke ťažisko a optimálne rozloženie hmotnosti pre zabezpečenie maximálnej stability , a to aj pri stúpaní po rampe
 
Všetky  časti , ktoré vyžadujú každodennú údržbu sú vyrobené v žltej farbe .
Na konci pracovnej zmeny môže obsluha rýchlo a ľahko bez časovej straty identifikovať  diely , ktoré majú byť dezinfikované , resp. si vyžadujú údržbu . Tým sa zvyšuje účinnosť stroja a udržiava jeho hodnota po dlhý čas . Všetky komponenty sú chránené vo vnútri hlavnej časti stroja . Tým sa znižuje riziko možného poškodenia ( a náklady na opravy )
 
Funkcia Eco Mode používa pracovný konfiguráciu , ktorá znižuje hladinu hluku a zaisťuje úsporu energie a vody počas procesu čistenia 
 
Model MXr ponúka v základnej výbave nasledovné technológie:
 
Konštrukcia a ovládacie prvky stroja umožňujú obsluhu stroja bez zložitého zaškolenia personálu. Minimalizuje poškodenia stroja neodbornou obsluhou.
 
Funkcia ECO mód zabezpečí zníženie príkonu všetkých motorov bez výrazného vplyvu na výkonnosť stroja, optimálne nastavenie spotreby čistiaceho roztoku a hlučnosti, súčasne predĺži výdrž batérie až o 30%.
 
AUTONÓMIA - príchodom novej triedy podlahových strojov FIMAP došlo nielen od základu k zmene designu, ale hlavne k použitiu inovatívnych prvkov. Nová generácia elektronickej kontroly napájania jednotlivých motorov riadi ON/OFF Eco systém, ktorý umožňuje znížiť spotrebu energie až o 30 %.
Čo je výhodou? Autonómia vyššia o 15 %.
Skryť celý popis
Zobraziť celý popis  

Parametre produktu FIMAP MXr C.B s integrovanou nabíjačkou - 24V - 56cm

Šírka záberu ( cm ) 56
Stieracia lišta ( cm ) 70
Typ kief disk
Kefy ( ks x cm ) 1 x 56
Prítlak kief ( kg ) 23
Napájanie ( V ) 24
Nádrž na čistiaci roztok ( l ) 70
Nádrž na znečistený roztok ( l ) 70
Plošný výkon max. ( m2/ h ) 2630
Motor kefy ( V/ W ) 24/400
Sací motor ( V/ W ) 24/310
Motor pohonu ( V/ W ) 24/300
Typ pohonu motorom
Podtlak sania ( mbar ) 70
Max. stúpanie ( % ) 10
Rýchlosť ( km/ h ) 0-5
Rozmery ( mm ) 1265 x 1030 x 600
Hmotnosť ( bez batérií ) ( kg ) 110
Autonómia na nabitie ( h ) 4 - 5

Súvisiaci tovar: