Úvod | PRODUKTY | Podlahové umývacie stroje | Batériové s kráčajúcou obsluhou

FIMAP iMx ECO s integrovanou nabíjačkou - 24V - 51cm

Ponuková cena obsahuje: Kompletný stroj,integrovanú nabíjačku 24V/10A, 2 ks údržbová batéria 105Ah C5 so životnosťou 800 cyklov, 1ks kefu alebo držiak padov podľa vlastného výberu

Výrobca: FIMAP
 
Dostupnosť: skladom (3 KS) Viac informácii
 
Kód: F-106487
 
Bežná cena: 5 218,00 €
Naša cena: 4 240,00 / ks (s DPH)
Teraz ušetríte: 978,00 €
 

Prílohy:K dokúpeniu:

Opýtajte sa nás:

Žiadny tovar k dokúpeniu.

Podrobný popis:

Nová dimenzia kompaktného umývacieho automatu:
• nárazuvzdorná konštrukcia
• jednoduché a pohodlné plnenie tanku na saponát
• integrovaný dávkovač na čistiaci roztok
• indikátor hladiny čistiaceho roztoku
• integrovaný držiak príslušenstva
• ECO mód pre úsporu vody a energie
• hladina hluku len 54 dB (A)
• kontrolný infodisplej
 
Kompaktný - Robustný - Ergonomický - Patentovaný

Model  iMx  je vhodný pre udržiavacie čistenie plôch 1000 - 1800 m². Je k dispozícii v batériovej verzii s pohonm kefou alebo motorom , s jednou diskovou kefou s čistiacim záberom 51 cm .

iMx je ideálne riešenie pre tých , ktorí hľadajú stroj s nízkymi nákladmi na údržbu a vysokú produktivitu .
iMx ponúka veľkú pracovnú autonómiu - až na 4 hodiny - v režime " Eco " , ktorý po aktivovaní tlačidlom na ovládacom paneli optimalizuje spotrebu energie, vody a spotrebu čistiacich prostriedkov, čím zabezpečuje nízke prevádzkovéí náklady .
Nízka hladina hluku ( v režime ECO 54 dB(A) umožňuje pracovať aj počas otváracích hodín vo vysoko frekventovaných prostrediach , ako sú supermarkety a obchody , alebo citlivých prostrediach , ako sú nemocnice , opatrovateľské domy a školy - bez toho aby ste rušili ľudí okolo .
Rám je vyrobený z hliníka , úplne chránený v tele stroja .
IMX je vybavený veľkou rukoväťou, ktorá mu poskytuje vinikajúcu ergonómiu a ovládateľnosť a zabezpečuje maximálnu bezpečnosť pri práci .

Na vyžiadanie može byť iMx dodaný s integrovanou nabíjačkou a ochrannou gumou pre kefu.

iMx je veľmi jednoduché na použitie . Prístrojová doska , s jednoduchou a prehľadnou konštrukciou , je vybavená ľahko viditeľnými ovládacími tlačidlami , a umožňuje na informačnom displeji kedykoľvek kontrolovať úroveň nabitia batérie , prietok vody , odpracované hodiny a prípadné anomálie .

Každý detail bol starostlivo navrhnutý tak , aby maximalizoval funkčnosť a ergonómiu , ako sú napr. ovládač stieracej lišty alebo systém napúšťania vody .

Patentovaný dizajn iMx poskytuje plnú viditeľnosť pri práci , zabezpečuje vyššiu bezpečnosť a dáva vynikajúce výsledky čistenia tiež pozdĺž stien , okolo rohov alebo prekážok .
 
Režim Eco upravuje nastavenie , ktoré ešte viac zníži úroveň hluku a ktorá optimalizujú vodu , čistiaci prostriedok a spotrebu energie pre zvyšovanie produktivity a autonómie .
Nízka hladina hluku umožňuje pracovať v citlivých alebo vysoko frekventovaných prostrediach aj pri denných smenách , čo umožňuje ušetriť peniaze na nočných smenách .
( Nie je k dispozícii pre model B - Basic )

iMx je navrhnutý tak , aby minimalizoval investičné náklady a poskytol vysokú hodnotu v priebehu času
Rám je kompletne vyrobený z hliníka , je robustný a odolný proti nárazom . Okrem toho je spracovaný tak , aby odolávali korózii : preto je možné zariadenie použiť aj v prostrediach , ako sú plavecké bazény alebo mliekárňach a iných agresícnych prevádzkach. ImX ponúka vysoké výkony a produktivitu . Všetky komponenty sú vo vnútri tela stroja a sú chránené proti náhodnému poškodeniu, aby sa zabránilo nepríjemným nákladom na opravy a zabezpečilo predĺženie životnosti komponentov .
 
Časti , ktoré potrebujú každodennú údržbu sú zvýraznené žltou farbou . Na konci pracovnej smeny operátor môže ľahko a rýchlo identifikovať diely pre dezinfekciu bez straty času . Účinnosť a hodnota stroja je tak udržovaný po dlhý čas .
Praktický háčik na boku prístroja zjednodušuje operácie údržby : je vhodný pre zavesenie kefy , krytu nádrže alebo stierky 
 
Modelová rada iMx ponúka v štandarde nasledujúcu technológiu
 
Konštrukcia a ovládacie prvky stroja umožňujú obsluhu stroja bez zložitého zaškolenia personálu. Minimalizuje poškodenia stroja neodbornou obsluhou.
 
Režim ECO mód automaticky upravuje odberné hodnoty všetkých motorov, čím umožňuje predĺžiť autonómiu na nabitie až o 25%. Súčasne klesá hladina akustického hluku na 54 dB(A) čo robí stroje modelovej rady iMx jednými z najtichších čistiacich strojov na trhu.
 
AUTONÓMIA - príchodom novej triedy podlahových strojov FIMAP došlo nielen od základu k zmene designu, ale hlavne k použitiu inovatívnych prvkov. Nová generácia elektronickej kontroly napájania jednotlivých motorov riadi ON/OFF Eco systém, ktorý umožňuje znížiť spotrebu energie až o 30 %.
Čo je výhodou? Autonómia vyššia o 15 %.
 
PRODUKTIVITA - Vďaka novej technológii FNC dosahujú podlahové stroje hladinu hluku len 58 dB(A). Riešenie prináša vyšší výkon obsluhy, ktorá nie je zaťažovaná nadmerným hlukom.
BEZPEČNOSŤ - Elimináciou akustickej záťaže pracuje obsluha v prostredí, v ktorom vo vyššej miere vníma akustické výstrahy z okolia.
Skryť celý popis
Zobraziť celý popis  

Parametre produktu FIMAP iMx ECO s integrovanou nabíjačkou - 24V - 51cm

Šírka záberu ( cm ) 51
Stieracia lišta ( cm ) 68
Typ kief disk
Kefy ( ks x cm ) 1 x 51
Prítlak kief ( kg ) 30
Napájanie ( V ) 24
Nádrž na čistiaci roztok ( l ) 40
Nádrž na znečistený roztok ( l ) 40
Plošný výkon max. ( m2/ h ) 1500
Motor kefy ( V/ W ) 500
Sací motor ( V/ W ) 310
Typ pohonu kefou
Podtlak sania ( mbar ) 61
Max. stúpanie ( % ) 2
Rýchlosť ( km/ h ) 3,5
Rozmery ( mm ) 1180 x 1030 x 590
Hmotnosť ( bez batérií ) ( kg ) 76
Autonómia na nabitie ( h ) 3,5 - 5

Súvisiaci tovar: