Úvod | PRODUKTY | Podlahové umývacie stroje | Batériové s kráčajúcou obsluhou

FIMAP iMx Basic - 24V - 51cm

Ponuková cena obsahuje: Kompletný stroj,externú nabíjačku 24V/10A, 2 ks údržbová batéria 80Ah C5 so životnosťou 600 cyklov, 1ks kefu alebo držiak padov podľa vlastného výberu

Výrobca: FIMAP
 
Dostupnosť: 2 týždne Viac informácii
 
Kód: F-106442
 
Bežná cena: 4 856,00 €
Naša cena: 3 840,00 / ks (s DPH)
Teraz ušetríte: 1 016,00 €
 

Prílohy:K dokúpeniu:

Opýtajte sa nás:

Žiadny tovar k dokúpeniu.

Podrobný popis:

Nová dimenzia kompaktného umývacieho automatu:
• nárazuvzdorná konštrukcia
• jednoduché a pohodlné plnenie tanku na saponát
• integrovaný dávkovač na čistiaci roztok
• indikátor hladiny čistiaceho roztoku
• integrovaný držiak príslušenstva
 hladina hluku len 54 dB (A)
 
 
Kompaktný - Robustný - Ergonomický - Patentovaný

Model  iMx  je vhodný pre udržiavacie čistenie plôch 1000 - 1800 m². Je k dispozícii v batériovej verzii s pohonom kefou alebo motorom , s jednou diskovou kefou s čistiacim záberom 51 cm .

iMx je ideálne riešenie pre tých , ktorí hľadajú stroj s nízkymi nákladmi na údržbu a vysokú produktivitu .
iMx ponúka veľkú pracovnú autonómiu - až na 4 hodiny - v režime " Eco " , ktorý po aktivovaní tlačidlom na ovládacom paneli optimalizuje spotrebu energie, vody a spotrebu čistiacich prostriedkov, čím zabezpečuje nízke prevádzkovéí náklady ( nie je k dispozícii vo verzii Basic )
Nízka hladina hluku ( v režime ECO 54 dB(A) umožňuje pracovať aj počas otváracích hodín vo vysoko frekventovaných prostrediach , ako sú supermarkety a obchody , alebo citlivých prostrediach , ako sú nemocnice , opatrovateľské domy a školy - bez toho aby ste rušili ľudí okolo .
Rám je vyrobený z hliníka , úplne chránený v tele stroja .
IMX je vybavený veľkou rukoväťou, ktorá mu poskytuje vinikajúcu ergonómiu a ovládateľnosť a zabezpečuje maximálnu bezpečnosť pri práci .

Na vyžiadanie može byť iMx dodaný s integrovanou nabíjačkou a ochrannou gumou pre kefu.

iMx je veľmi jednoduché na použitie . Prístrojová doska , s jednoduchou a prehľadnou konštrukciou , je vybavená ľahko viditeľnými ovládacími tlačidlami

Každý detail bol starostlivo navrhnutý tak , aby maximalizoval funkčnosť a ergonómiu , ako sú napr. ovládač stieracej lišty alebo systém napúšťania vody .

Patentovaný dizajn iMx poskytuje plnú viditeľnosť pri práci , zabezpečuje vyššiu bezpečnosť a dáva vynikajúce výsledky čistenia tiež pozdĺž stien , okolo rohov alebo prekážok .
 
Režim Eco upravuje nastavenie , ktoré ešte viac zníži úroveň hluku a ktorá optimalizujú vodu , čistiaci prostriedok a spotrebu energie pre zvyšovanie produktivity a autonómie .
Nízka hladina hluku umožňuje pracovať v citlivých alebo vysoko frekventovaných prostrediach aj pri denných smenách , čo umožňuje ušetriť peniaze na nočných smenách .
( Nie je k dispozícii pre model B - Basic )

iMx je navrhnutý tak , aby minimalizoval investičné náklady a poskytol vysokú hodnotu v priebehu času
Rám je kompletne vyrobený z hliníka , je robustný a odolný proti nárazom . Okrem toho je spracovaný tak , aby odolávali korózii : preto je možné zariadenie použiť aj v prostrediach , ako sú plavecké bazény alebo mliekárňach a iných agresícnych prevádzkach. ImX ponúka vysoké výkony a produktivitu . Všetky komponenty sú vo vnútri tela stroja a sú chránené proti náhodnému poškodeniu, aby sa zabránilo nepríjemným nákladom na opravy a zabezpečilo predĺženie životnosti komponentov .
 
Časti , ktoré potrebujú každodennú údržbu sú zvýraznené žltou farbou . Na konci pracovnej smeny operátor môže ľahko a rýchlo identifikovať diely pre dezinfekciu bez straty času . Účinnosť a hodnota stroja je tak udržovaný po dlhý čas .
Praktický háčik na boku prístroja zjednodušuje operácie údržby : je vhodný pre zavesenie kefy , krytu nádrže alebo stierky 
 
Modelová rada iMx ponúka v štandarde nasledujúcu technológiu
 
Konštrukcia a ovládacie prvky stroja umožňujú obsluhu stroja bez zložitého zaškolenia personálu. Minimalizuje poškodenia stroja neodbornou obsluhou.
 
AUTONÓMIA - príchodom novej triedy podlahových strojov FIMAP došlo nielen od základu k zmene designu, ale hlavne k použitiu inovatívnych prvkov. Nová generácia elektronickej kontroly napájania jednotlivých motorov riadi ON/OFF Eco systém, ktorý umožňuje znížiť spotrebu energie až o 30 %.
Čo je výhodou? Autonómia vyššia o 15 %.
 
PRODUKTIVITA - Vďaka novej technológii FNC dosahujú podlahové stroje hladinu hluku len 58 dB(A). Riešenie prináša vyšší výkon obsluhy, ktorá nie je zaťažovaná nadmerným hlukom.
BEZPEČNOSŤ - Elimináciou akustickej záťaže pracuje obsluha v prostredí, v ktorom vo vyššej miere vníma akustické výstrahy z okolia.
Skryť celý popis
Zobraziť celý popis  

Parametre produktu FIMAP iMx Basic - 24V - 51cm

Šírka záberu ( cm ) 51
Stieracia lišta ( cm ) 68
Typ kief disk
Kefy ( ks x cm ) 1 x 51
Prítlak kief ( kg ) 30
Napájanie ( V ) 24
Nádrž na čistiaci roztok ( l ) 40
Nádrž na znečistený roztok ( l ) 40
Plošný výkon max. ( m2/ h ) 1500
Motor kefy ( V/ W ) 500
Sací motor ( V/ W ) 310
Typ pohonu kefou
Podtlak sania ( mbar ) 61
Max. stúpanie ( % ) 2
Rýchlosť ( km/ h ) 3,5
Rozmery ( mm ) 1180 x 1030 x 590
Hmotnosť ( bez batérií ) ( kg ) 76
Autonómia na nabitie ( h ) 2 - 3

Súvisiaci tovar: