V tejto sekcii Vám prinášame stručné predstavenie našich hlavných dodávateľov

 

Spoločnosť BOLONDI je svetovým lídrom v produkcii rotačných čistiacich hláv s viac ako 30-ročnými skúsenosťami.  Výrobný program tvorí komplexný rad produktov pre nízky a vysoký tlak, ktoré sú ideálne pre dezinfekciu a čistenie, od tých najmenších až po najväčšie kontajnery a uzavreté priestory. Osobitná pozornosť bola venovaná aspektom integrácie s priemyselnými systémami , predovšetkým pre potravinárstvo, farmaceutický a chemický priemysel, produkciu vína, prepravné a komunálne služby, ako aj čistenie v stavebnom priemysle. Je nemožné prehliadnuť skutočne inovatívny design a dokonalé remeselné spracovanie.

Produkty BOLONDI sú ozajstnými technologickými skvostami v každom detaile.

  

Značka Caramba sa stala všeobecným pojmom so začiatkom motorizácie. Ako ochranná známka bola zapísaná už v roku 1903.   Pôvodné multifunkčné mazivo, ktoré bolo základom dnešných multifunkčných mazív, bolo vyvinuté pod jej strechou v roku 1929.         V súčasnosti zamestnáva Caramba Chemical Group viac ako 1300 osôb v 25 krajinách sveta. Od roku 2005 patrí Caramba Group pod skupinu Berner . Portfólio značky zahŕňa chemické špeciálne výrobky na čistenie, starostlivosť a údržbu, pre domácnosti, fi rmy a priemysel. Výskum, vývoj a výroba sú 100 % „Made in Germany“ už viac ako storočie. Výrobný program je tvorený z viac ako 1000 receptúr vyvíjaných a vyrábaných v troch výrobných závodoch v Nemecku. Nie je žiadnym prekvapením, že Caramba získala v roku 2004 titul „Značka storočia“. Unikátne technické know-how produktov Caramba neustále definuje nové štandardy

  

Spoločnosť DEB bola založená v roku 1941. Je svetovou jednotkou v prípravkoch pre čistenie a ošetrovanie pokožky rúk. V roku 1947 uvádza DEB na trh slávny antiseptický čistič rúk SWARFEGA. Za viac ako 70 rokov, skupina Deb zaviedla na trh kompletný program produktov pre starostlivosť o pokožku pre všetky typy pracovísk zahŕňajúce priemysel, obchod, zdravotnú starostlivosť a potravinársky sektor.

 Deb sa skladá z 21 spoločností, ktoré pôsobia v 16 krajinách,  výrobky DEB sa predávajú vo viac ako 100 krajinách .

 

 Spoločnosť DENJET je dánsky výrobca ultra-výkonných vysokotlakých strojov s viac ako 25-ročnými skúsenosťami.

 Výrobný program tvoria elektrické, benzínové, naftové, hydraulicky a pneumaticky poháňané čerpadlá s výkonom 100 - 3000 bar.  Disponuje výrobnými závodmi v Dánsku a Singapure. Ročná produkcia presahuje 1.000 ks ultra-výkonných vysokotlakých strojov.   Unikátna konštrukcia čerpadiel v duchu „Visual Fault Finding“ umožňuje rýchly a efektívny servis.

 

DOSATRON – koncept vodou poháňaného systému dávkovania sa zrodil v roku 1974. Tento unikátny produkt bol vyvinutý dvomi francúzskymi bratmi – Jeanom a Philippem Cloupovými ( jeden bol inžinier a druhý veterinár ) a stal sa známym pod menom DOSATRON. 

Dávkovacie čerpadlo DOSATRON je jednoduchý a geniálny systém, ktorý dokazuje svoje široké použitie už desaťročia vo viac ako stovke krajín. Inštaluje sa priamo na vodovodnú prípojku – pracuje bez použitia elektriny – jeho hnacou silou je voda. Nastavenú koncentráciu dávkuje s absolútnou presnosťou bez ohľadu na zmenu tlaku alebo prietoku vody.

 DOSATRON ponúka širokú škálu vodou poháňaných dávkovačov navrhnutých tak, aby spĺňali špecifické požiadavky vo všetkých oblastiach použitia. V súčasnosti je DOSATRON svetovým lídrom v oblasti vodou poháňaných proporcionálnych  dávkovacích čerpadiel. Od roku 2007 je DOSATRON súčasťou Milton Roy Co.

  

Spoločnosť DYNAJET vznikla v roku 2001 ako divízia svetoznámeho koncernu PUTZMEISTER.

Výrobný program zahŕňa vysokotlaké stroje od 150 do 2.800 bar, v mobilnom aj stacionárnom prevedení, príslušenstvo pre aplikácie každého druhu ako aj ochranné pracovné oblečenie s certifikátom do 3.000 bar.

 

 EASTMOP je česká spoločnosť založená v roku 1992.Od svojho vzniku vyrába upratovacie vozíky určené pre údržbu menších a stredne veľkých plôch, vozíky na zber a triedenie odpadu, ako aj vozíky so všeobecným uplatnením v zdravotníctve.

Výrobky sú jednoduché, ale umožňujú aj veľmi náročným zákazníkom poskladať atypickú zostavu pre čistenie a servis objektov.

Výrobný program zahŕňa viac ako 60 modelov. Viac ako 95% produkcie je exportované do krajín EU.

 

 Spoločnosť FIMAP je medzinárodný líder vo výrobe profesionálnych strojov na čistenie podláh (FABBRICA ITALIANA MACCHINE ATTREZZATURE PULIZIA).

Vďaka schopnosti predvídať trendy na trhu a navrhovať inovatívne čistiace stroje, ktoré spĺňajú všetky požiadavky na čistotu a hygienu, dosahuje spoločnosť enormný rast.

FIMAP bol založený 25. marca 1988. Prelom nastal v roku 1994, keď spoločnosť prevzal Massimiliano Ruffo, syn zakladateľa spoločnosti COMAC. Cieľavedomosť, odhodlanosť a viera vo vlastné myšlienky – obrat spoločnosti za posledných 10 rokov vzrástol viac ako 10-násobne, počet pracovníkov z počiatočných 5 dnes presahuje 100.

FIMAP je dnes jednou z najvýznamnejších spoločností vo svojom odbore s ročnou produkciou cca 14.000 čistiacich strojov a tržbami presahujúcimi 30 mil. EUR. FIMAP v súčasnosti pôsobí vo viac ako 100 krajinách sveta. Výrobný závod sa rozkladá na ploche 23.000 m2 v novom, modernom a technologickom sídle v Santa Maria di Zevio, len pár kilometrov od Verony. Vo vlastných priestoroch, vybudovaných s dostatočnou rezervou pre rast, neustále rozširuje svoje výrobné kapacity.

Poslaním spoločnosti FIMAP je vyrábať priemyselné stroje na čistenie podláh, ktoré:

• zmenia spôsob čistenia tak, aby boli tieto operácie nákladovo efektívne

• sú jednoduché na obsluhu

• pomáhajú zlepšiť úroveň hygieny

• sú konštruované na dlhodobé použitie

• redukujú spotrebný materiál a prevádzkové náklady

 

 Spoločnosť GHIBLI bola založená v roku 1968. Produkuje jednokotúčové čistiace stroje pod značkou GHIBLI a WIRBEL.

Tieto čistiace stroje majú mnohostranné využitie pri čistení veľmi znečistených podláh, brúsení drevených podláh, betónu, kamenných podláh a pod.

Taktiež nájdu uplatnenie pri leštení povrchov, polymerizácii a mnohých ďalších aplikáciách. Vyznačujú sa odolnosťou, efektívnosťou a jednoduchou obsluhou pri vynikajúcom pomere kvalita/cena.

 

 Spoločnosť Kränzle bola založená v roku 1974 Jozefom Kränzlem.

Od počiatku bola definovaná priorita na nadpriemernú úroveň kvality produktov. Dôsledným dodržiavaním tejto požiadavky sa spoločnosti Kränzle podarilo dosiahnuť vedúce postavenie na trhu. Dôkazom toho nie je len motto spoločnosti „vyrábame radšej kvalitné, než lacné stroje - pre všetkých„, ale aj nepretržité prvé miesto v kvalite produkcie od roku 1994 vyhodnocované nezávislou nemeckou inštitúciou Intern Markt.

V súčasnosti prebieha výroba v bavorskom Illertissene na ploche 54.000 m2, automatizovaný centrálny sklad s kapacitou 6.500 paletových miest zabezpečuje dodávku požadovaných komponentov načas.

Všetky vysokotlaké čističe Kränzle sú nenáročné na údržbu, dobre ovládateľné a užívateľsky príjemné.

Skutočne rozsiahly výrobný program firmy Kränzle - viac ako 50 modelov, je založený len na niekoľkých platformách, čo umožňuje poskytovať klientovi okamžitý a kvalitný servis. Takmer 90 % komponentov do vysokotlakých čističov Kränzle sa vyrába priamo vo výrobnom závode v Illertissene. Tým je dosahovaná mimoriadna kontrola kvality zariadení. Každý výrobok je pred opustením výrobného závodu podrobený rozsiahlemu funkčnému testu.

Vysokotlaké čističe Kränzle sú synonymom kvality - produkty Made In Germany

 

 Santoemma je malá rodinná firma pôsobiaca na trhu viac ako 30 rokov. Špecializuje sa na výrobu čistiacich strojov na koberce a textílie.

Stroje disponujú jednoduchou a premyslenou konštrukciou. Prístroje SANTOEMMA sú konštruované na profesionálne aplikácie. Použité komponenty zaručujú skvelý výsledok za každých okolností. Vysokovýkonné antikorozívne sacie motory dosahujú podtlak vyšší o 50% v porovnaní s konkurenciou, čím sa skracuje čas schnutia až o 40% a reziduálna nečistota je redukovaná až o 60%. Rozsiahle voliteľné príslušenstvo umožňuje zvýšiť čistiaci výkon v závislosti od požiadavky klienta.

 

Dánska spoločnosť Vikan je jedným z popredných svetových výrobcov ručného náradia pre hygienické čistenie v oblasti  transportných služieb, v potravinárskom a nápojovom priemysle, kuchyne a reštaurácie, zdravotníctvo a pod.    

Vikan ponúka hygienické a účinné čistenie zároveň prostredníctvom  širokej škály produktov, ktoré sa ľahko používajú a čistia.