Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 1993. Od vzniku sa špecializujeme na predaj profesionálnej čistiacej techniky a doplnkového sortimentu súvisiaceho s čistením. Naše začiatky sú spojené s nemeckou spoločnosťou Kränzle – výrobcom dlhodobo najspoľahlivejších vysokotlakých zariadení – ako lokálny dealer. Na základe obchodných výsledkov sme po roku a pol získali pozíciu oficiálneho zastúpenia pre územie Slovenskej republiky. Motto výrobcu „Vyrábame radšej kvalitné než lacné stroje -  pre celý svet“ sa nám osvedčilo v mnohých aspektoch a pri výbere nových dodávateľov kladieme primárny dôraz na kvalitu produktu a úroveň popredajných služieb.

 

   Pre našich zákazníkov poskytujeme produkty a služby v dvoch hlavných oblastiach – strojná technológia a čistiaca chémia pre priemyselné aplikácie

 

   Dnes sme jednou s najvýznamnejších slovenských  spoločností pôsobiacich v danej oblasti, máme dlhoročné skúsenosti v oblasti obchodu, servisnej činnosti, vývoji ako aj technickom poradenstve.

 

    Klientom ponúkame komplexné portfólio produktov od viac ako 20 renomovaných výrobcov, ktorí v rámci celosvetového meradla znamenajú špičku vo svojej oblasti.

 

  Našim klientom chceme ponúknuť to najlepšie, preto sledujeme najnovšie trendy a náš sortiment pravidelne doplňujeme o najmodernejšie produkty v danej oblasti. Ponúkame iba to , čo funguje, ponúkame Vám istotu vysoko kvalitných a preverených produktov

 

  Každému zákazníkovi sa venujeme individuálne, starostlivo zisťujeme jeho potrebu a po zohľadnení jeho požiadaviek a predstáv profesionálne poradíme s výberom najvhodnejšieho riešenia. Chceme pochopiť Vaše problémy, aby sme Vám mohli navrhnúť a ponúknuť optimálne riešenia

 

    Našim hlavným cieľom je neustále zvyšovanie kvality služieb a maximalizácia spokojnosti  našich zákazníkov. Chceme byť spoľahlivým a osvedčeným obchodným partnerom.

 

   Dôkazom toho, že sa nám to darí, je v roku 2005  úspešné  implementovanie  systému riadenia kvality ISO 9001:2000 následne pretransformované na ISO 9001:2015 pre predaj, servis, vývoj a technické poradenstvo v oblasti priemyselného čistenia  na základe požiadavky našich najvýznamnejších obchodných partnerov.

 

  Garantujeme profesionálnu úroveň poskytovaných služieb. Sľúbime len to, čo vieme splniť.

 

  

 Našim záujmom je, aby sme boli prínosom pre Vašu činnosť